• تلفن:۵۱۰۲۲۲۲۲ (۰۲۱)
  • ایمیل:
  • info@saipapress.com
  • contact@saipapress.com

مجموعه سازی

فرآیند مجموعه‌سازی در شرکت سایپاپرس در دو بخش سالن مجموعه‌سازی و خطوط رولرهمینگ صورت می‌پذیرد. سالن مجموعه‌سازی این شرکت یکی از مجهزترین سالنهاست که دارای 6 خط با پرس همینگ و با قابلیت تولید مجموعه درب‌های خودرو می‌باشد. سالن مجموعه‌سازی همچنین دارای یک خط با قابلیت تولید منعطف ( flexible ) مطابق با استاندارد روز دنیا جهت تولید قطعات زیر مجموعه بدنه‌های خودرویی می‌باشد. این خطوط مجهز به کلیه تجهیزات مورد نیاز در فرآیندهای تولید مجموعه از قبیل گانهای جوشکاری (spot welding)، فیکسچرهای تولیدی دستگاه‌های جوش پیچ و مهره ( projection welding ) و دستگاه جوش co2 است. در خطوط رولرهمینگ شرکت سایپاپرس، درب های خودرو توسط ربات و به‌روزترین روش مجموعه‌سازی دنیا تولید می‌شود.
این خط (رولرهمینگ) با تلاش متخصصان جوان شرکت سایپاپرس، برای اولین بار در کشور دانش ساخت” کلیه مجموعه درب‌های خودرو با استفاده از روش رولر همینگ “برای تولید این مجموعه ها، بومی‌سازی شد.
سايپاپرس با وجود تحريم‌هاي سخت و عدم همکاری شرکت‌های خارجی توانست اين فناوري را با صرفه‌جويي قابل ملاحظه‌ای، بومي‌سازي و از خروج 2 ميليون يورو ارز از كشور جلوگيري نمايد. همچنین اجراي اين پروژه موجب افزایش ظرفیت خطوط گروه خودروسازی سایپا شد.

با توجه به ظرفیت و تخصص ایجاد شده، تیم فنی مهندسی شرکت سایپاپرس، توانایی ساخت و نصب این تکنولوژی را برای تولید انواع مجموعه‌ دربهای خودرویی در تمامی شرکتهای خودروسازی دارد.
مجموعه‌سازی شرکت سایپاپرس دارای یک کارگاه مجهز ساخت فیکسچر می‌باشد که اکثر فیکسچرهای مورد نیاز تولید این شرکت در این کارگاه ساخته می‌شود.
شرکت سایپاپرس در حال حاضر قطعات و مجموعه‌های بدنه کلیه محصولات تولیدی گروه خودروسازی سایپا و و شرکت کرمان موتور را تولید می‌کند و در سابقه‌ی درخشان خود، همکاری با شرکت های رنوپارس و گروه خودروسازی ایران خودرو را دارد و با افتخار اعلام می‌کند با توجه به توانمندی متخصصان این شرکت قادر به تولید تمامی قطعات و مجموعه‌های بدنه‌ی خودرو، طراحی، نصب و راه‌اندازی خطوط تولیدی با روش‌های روز دنیا می‌باشد.