• تلفن:۵۱۰۲۲۲۲۲ (۰۲۱)
  • ایمیل:
  • info@saipapress.com
  • contact@saipapress.com

معرفی شرکت

شرکت سایپاپرس به عنوان یکی از شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا در سال ۱۳۷۸ به منظور تولید قطعات بدنه خودرو در مساحتی بالغ بر 23 هکتار در جنوب تهران (باقرشهر) تاسیس شد. این شرکت با برخورداری از 1300 نفر کارکنان، یکی از برترین تولیدکنندگان قطعات و مجموعه‌‌های بزرگ پرسی بدنه خودرو و خدمات برشکاری در منطقه غرب آسیا محسوب می‌شود که با بهره‌مندی از متخصصان و کارشناسان باتجربه و کارآزموده، نقش مهمی را در عرصه صنعت تولید خودروی کشور عهده‌دار است.

شرکت سایپاپرس در 3 حوزه برشکاری، پرسکاری و مجموعه‌سازی فعال بوده و خطوط و تجهیزات این شرکت از سطح فن‌آوری بسیار بالایی برخوردار است و الزامات و استانداردهای متعددی را مستقر نموده است.

این شرکت در سال 1400 موفق به کسب گواهینامه دانش‌بنیان از معاونت علمی و فن‌آوری ریاست‌جمهوری گردید و هم‌اکنون در قالب شرکت دانش‌بنیان، فعالیت‌های علمی و پژوهشی فراوانی در زمینه فن‌آوری‌های نوین انجام می‌دهد.

کلیه فعالیت‌های شرکت سایپاپرس با استقرار نظام‌های مدیریت کیفیت و سایر الزامات و استانداردهای ضروری و به روز صورت می‌گیرد و برقراری اثربخش الزامات متعدد این استانداردها و نظام‌ها در دقت انجام فعالیت‌ها و تحقق شاخص‌های مهم کلیدی شرکت سایپاپرس بسیار مهم و حیاتی هستند، از این‌رو به طور مستقیم مورد پایش قرارمی‌گیرند.