• تلفن:۵۱۰۲۲۲۲۲ (۰۲۱)
  • ایمیل:
  • info@saipapress.com
  • contact@saipapress.com

برشكاری

شرکت سایپاپرس با برخورداری از یک خط پیشرفته بلنکینگ، یک خط C.T.L و چندین دستگاه گیوتین، بعنوان مرکز برشکاری گروه سایپا، سالانه بالغ بر 100 هزار تن ورق فولادی را مورد برشکاری قرار می‌دهد. خط بلنکینگ این شرکت، در گروه سایپا منحصر به فرد بوده و برشکاری بلنک‌های فولادی را با کانتورهای نامنظم همراه با اجرای عملیات واشینگ انجام می‌دهد. شرکت سایپاپرس سالانه بالغ بر 50 هزار تن ورق، مازاد برمصرف داخلی خود، جهت تولید قطعات پرسی شرکتهای پرسکاری گروه سایپا مورد برشکاری و بلنکینگ قرار می‌دهد.
***

شرکت سایپاپرس با توسعه و بهبود مستمر فرایندها و سیستم‌های خود، همواره در شاخص‌های متعدد مورد پایش در گروه خودروسازی سایپا، جایگاه برتر و ممتازی داشته است. از جمله این موارد می‌توان به کسب رتبه اول لجستیک و تولید سیستم مدیریت کارخانه سایپا، جایگاه نخست بخش فنی و مهندسی در بین شرکت‌های پرسکار گروه و جایگاه دوم بخش فنی و مهندسی در بین تمامی شرکت‌های قطعه‌ساز گروه سایپا اشاره کرد. براساس قابلیت‌ها، توانمندی‌ها و جایگاه استراتژیک شرکت سایپاپرس در صنعت پرسکاری کشور، این شرکت مسئولیت تیروانی و مدیریت تامین قطعه بدنه خودروهای گروه خودروسازی سایپا را بعنوان شرکت رده اول نیز برعهده دارد.

***

شرکت سایپاپرس در حال حاضر بزرگترین تامین‌کننده قطعات و مجموعه‌های پرسی گروه خودروسازی سایپا بعنوان شرکت رده اول و همینطور تامین‌کننده اصلی قطعات و مجموعه‌های پرسی گروه کرمان موتور می‌باشد. این شرکت در سال‌های گذشته بزرگترین تامین‌کننده شرکت رنوپارس در تولید قطعات و مجموعه‌های پرسی خودروی L90 بوده و همکاری‌های بسیاری را نیز با گروه ایران‌خودرو داشته است.

شرکت سایپاپرس با برخورداری از نیروهای متخصص، کارآمد و متعهد و همینطور امکانات، تجهیزات و زیرساخت‌های متعدد، چشم‌انداز بلندی در توسعه و پیشرفت صنعت پرسکاری کشور دارد و با انجام برنامه‌ها و پروژه‌های مختلف نقش مهم و ارزنده‌ای در تولید و تامین قطعات و مجموعه‌های بدنه خودرو منطبق بر فن‌آوری‌های نوین و استانداردهای کشوری و جهانی برای حضور قدرتمند در بازارهای داخلی و خارجی خواهد داشت.