23
مهر

مجموعه سایپاپرس به حضور شما در جمع خود افتخار می کند

مهندس حسینی پور در مراسم تجلیل از آتش نشان شرکت:

مراسم تجلیل از همکاران آتش‌نشانی و اطفای حریق سایپاپرس با حضور، مهندس سیدمهدی حسینی‌پور، مدیرعامل، مهندس منصوری فرد عضو موظف هیئت مدیره، امیر محمد حسینی مدیر حراست و محمد رحمتی مدیر حوزه مدیرعامل و ارتباطات در دفتر مدیریت شرکت برگزار شد.

به گزارش روزنگار سایپاپرس، مهندس حسینی پور در این مراسم ضمن برشمردن اهمیت و جایگاه قسمت آتش‌نشانی در شرکت گفت: موضوع آتش نشانی به عنوان یکی از مباحث مهم وکاربردی است و به منزله دریچه‌های اطمینان سازمان محسوب می شود.

وی افزود: مجموعه سایپاپرس به حضور همکاران قسمت آتش نشانی در جمع خود افتخار می کند زیرا رفع مشکلات، معضلات و بحران‌های ناشی از حوادث غیر مترقبه مرهون تلاش و زحمات شما عزیزان است که با درایت، صلابت و پرتوان آماده مقابله با حوادث مختلف می باشید.

مدیرعامل شرکت همچنین درخصوص موارد و مشکلات مطرح شده توسط همکاران قسمت آتش نشانی، گفت: با همکاری اعضای محترم هیئت مدیره تلاش خواهیم کرد پشتیبانی لازم را از این قسمت در دستور کار قرار دهیم و مشکلات مربوطه در زمینه های مختلف برطرف شود.

در ادامه این جلسه نیز مهندس
منصوری فرد عضو هیئت مدیره شرکت با تقدیر و تشکر از زحمات این همکاران در سخنانی اظهار داشت: آسایش ما در مراحل مختلف کاری و زندگی مدیون تلاش های شما عزیزان است و این شغل سومین شغل پرخطر دنیا محسوب
می شود.

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایا از این همکاران تجلیل شد.