01
آبان

برگزاری مراسم تجلیل از فرمانده و پرسنل کلانتری 175 باقرشهر

به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت:

برگزاری مراسم تجلیل از فرمانده و پرسنل کلانتری 175 باقرشهر

با حضور جمعی از مدیران ارشد شرکت و به مناسبت هفته نیروی انتظامی مراسم تجلیل از فرمانده و پرسنل کلانتری 175 باقرشهر برگزار شد.

به گزارش روزنگار سایپاپرس، به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از مدیران ارشد به نمایندگی از مهندس حسینی پور مدیرعامل شرکت با حضور در کلانتری باقرشهر از خدمات و تلاش‌های مدیریت و پرسنل این کلانتری درراستای حفظ امنیت تشکر و قدردانی کردند.

براساس این گزارش محمد رحمتی سرپرست مدیریت حوزه مدیرعامل و ارتباطات شرکت در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه تأمین نظم و امنیت و قدردانی از زحمات سبزپوشان، امنیت کشور را مرهون زحمات و تلاش های شبانه روزی نیروهای انتظامی دانست و بیان کرد: امنیت همواره برای جوامع حائز اهمیت بوده، از این روی نیروی انتظامی به عنوان رابط و ضابط قضایی با برقراری امنیت، آرامش و آسایش نقش مهمی در توسعه فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی و دیگر موارد ایفا می‌کند.

همچنین امیر محمدحسینی مدیریت حراست در سخنانی ضمن قدردانی از تلاشها و زحمات مدیریت و پرسنل کلانتری 175 باقرشهر اظهار داشت: آرامش، نظم و امنیت زمینه‌ساز پیشرفت در زمینه های مختلف است و زحمات نیروی‌های همیشه در صحنه و خدوم انتظامی در برقراری نظم و امنیت بر هیچ کس پوشیده نیست.

در پایان نیز با اهدای لوح سپاس و گل از زحمات و تلاش‌های فرمانده و پرسنل کلانتری باقرشهر تجلیل شد.

شایان ذکر است که در این دیدار محمد رحمتی سرپرست مدیریت حوزه مدیرعامل و ارتباطات، امیر محمد حسینی مدیر حراست، پرویز عزیزی فرمانده پایگاه بسیج امام خمینی(ره) شرکت و مهدی حسینی مسئول پیگیری ویژه مدیرعامل حضور داشتند.