۱۳
اردیبهشت

حل مشکلات جانبازان و فرزندان شهدا باید دراولویت برنامه ها قرار گیرد

مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران شرکت به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد(ع) در سالن کنفرانس دفتر مدیریت شرکت برگزار شد و از این همکاران تجلیل بعمل آمد.
به گزارش روزنامه ی سایپا پرس ، این مراسم با حضور مهندس هاشمی مدیرعامل شرکت ، مهندس فروتن عضو هیئت مدیره ، مهندس ارژنگیان مشاور اجرایی مدیرعامل، سید مهدی حسینی پور مدیر حوزه مدیرعامل و ارتباطات ،حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جماعت شرکت ، تعدادی از همکاران جانباز و فرزندان شاهد شاغل در شرکت برگزارشد.

براساس این گزارش ، مهندس هاشمی در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه به تمامی همکاران بویژه جانبازان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس گفت :
تمام تلاش ما در شرکت همواره این بوده که بتوانیم از ایثارگران حمایت کنیم و حل مشکلات جانبازان و فرزندان شهدا باید دراولویت برنامه های ما قرار گیرد و تمام تلاش بنده از زمان حضور در سایپاپرس حمایت از قشرهای آسیب پذیر می باشد .

وی افزود: از همه همکاران می خواهم که از تصمیمات هیئت مدیره ، مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان حمایت کنند تا بتوانیم گام های مهمی در جهت بهبود و توسعه فعالیتهای شرکت برداریم و به دوران اوج رونق اقتصادی و تولیدی شرکت بازگردیم.
مدیرعامل شرکت تصریح کرد: اگر امروز با سربلندی و افتخار در ایران اسلامی زندگی می کنیم این مهم را باید مدیون خون شهدا و جانفشانی های ایثارگران انقلاب اسلامی در ۸ سال دفاع مقدس بدانیم و همگان باید قدردان زحمات و تلاش شما و رشادت های پدرانتان باشیم.

در ادامه این مراسم نیز حجت الاسلام و المسلمین محسن اسماعیلی ،امام جماعت شرکت در سخنانی ضمن تبریک این روز به جانبازان شاغل در شرکت، شهادت را اوج سیر و سلوک برشمرد و اظهار داشت: آسایش امروز ما مرهون زحمات شهدا ، جانبازان و ایثارگران است و همگان باید در این برهه که زمان جهاد و مجاهده در سنگرهای اقتصادی و تولیدی می باشد به جامعه خدمت کنیم.همچنین همکاران حاضر در این مراسم در صحبت هاییبه بیان مسائل و مشکلات مختلف کاری خود پرداختند و مهندس هاشمی نیز دستوراتی را مبنی بر تسریع در رفع مشکلات آنها صادرنمود.

شایان ذکر است که در پایان این مراسم با ارائه لوح و هدایایی از همکاران جانباز و فرزندان شاهد شاغل در شرکت تقدیر شد.