۳۱
خرداد

مهندس مومنی در دیدار از سایپاپرس: سایپاپرس افتخار بنده و فخر صنعت است

در آخرین روز بهار سال جاری شرکت سایپاپرس پس از ۱۸ سال میزبان مردی شریف و ارزشمند بود که گذشت زمان نه تنها موجب تغییرش نشد بلکه همچنان او را با ویژگی‌هایی همچون وقت‌شناسی، نظم و ترتیب، حافظه قوی و شخصیتی ممتاز، برجسته‌تر از هر زمان دیگری نشان می داد. با حضور مهندس مؤمنی در شرکت شاهد صحنه‌های جذابی از تکریم و احترام مهندس هاشمی، اشک شوق یاران قدیمی و کمال شکرگزاری او از مشاهده این همه پیشرفت و ترقی بودیم.
به گزارش روزنگار سایپاپرس، مهندس مومنی اولین مدیرعامل شرکت سایپاپرس ضمن حضور در شرکت و بازدید از خطوط تولیدی، دیداری صمیمانه با مهندس هاشمی مدیرعامل و جمعی از همکاران قدیمی خود در سالهای ۱۳۷۸ الی ۱۳۸۱ داشت.
بر اساس این گزارش مهندس مومنی در مصاحبه‌ای با خبرنگار روزنگار شرکت با یادآوری برخی از خاطرات و اتفاقات روزهای تاسیس شرکت گفت: روزی که بنده برای تاسیس سایپاپرس مامور شدم، فکر نمی‌کردم که در طی دو دهه شاهد چنین پیشرفت و تلاشی باشم و این شرکت با اشتغالی قریب به ۱۳۰۰ نفر تبدیل به قطبی در صنعت و افتخاری برای بنده شود. خدا را شاکرم که به آرزوی خود رسیدم و با همت دوستان شرکتی را پایه‌گذاری کردیم که امروز فخر گروه سایپا و صنعت محسوب می شود.
وی افزود: بنده تجربیات ۲۰ ساله خود در صنعت را در سایپاپرس پیاده کردم و آنچه که در آن سالها حادث شد نتیجه تلاش، همدلی و یاری همه همکارانی بود که دل در گرو پیشرفت و تعالی شرکت داشتند و در برابر تمام کارشکنی‌های داخلی و خارجی ماندند و دست از پیگیری و کار برنداشتند.
مهندس مومنی تاکید کرد: لحظه لحظه کار در سایپاپرس برایم خاطراتی شیرین و فراموش نشدنی است و خوشحالم که در این مجموعه با همکارانی قدرشناس، کاربلد و دلسوز همکار بودم و بعد از گذشت این همه سال، بنده را فراموش نکرده‌اند.
مدیرعامل اسبق شرکت اضافه کرد: امروز با حضور در شرکت و اطمینان از صحت تصمیماتی که در آن سالها گرفته شده به آرامش قلبی و روحی رسیدم و طی دیدار و مذاکره ای که با مهندس هاشمی و سایر مدیران ارشد شرکت داشتم بسیار خوشحالم که مدیرانی کاربلد، مسلط، با دانش، متعهد و متخصص مسئولیت این شرکت را برعهده دارند و به خوبی نهالی که در زمان ما کاشته شد را به درخت تنومندی تبدیل کرده اند که به آن افتخار می‌کنیم.
وی در پایان اظهار کرد: بنده هر جایی که رفته ام از سایپاپرس به عنوان یکی از موفقیت‌ها و افتخاراتم نام برده‌ام و برای مدیران و کارکنان فعلی این مجموعه آرزوی توفیق و سربلندی می‌نمایم و امیدوارم همانطور که امروز شما از بنده تجلیل و قدرشناسی کردید آیندگان نیز با ارج نهادن به زحمات و تلاشهای شما قدردانتان باشند و دست در دست هم این شرکت را به موفقیتهای بیشتر و مهمتری برسانید.
گفتنی است صرف ناهار و گفت و گو با برخی از همکاران استخدامی در سالهای ۷۸ الی ۸۰ بخش دیگری از برنامه حضور اولین مدیرعامل شرکت در سایپاپرس بود.