۰۲
بهمن

دیدار مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سایپاپرس با خانواده شهید زمانی نیا

سیداکبرهاشمی مدیرعامل و مهدی بهرامی رئیس هیئت مدیره سایپاپرس با حضور در منزل شهید وحید زمانی‌نیا (همراه دلاور سردار سلیمانی و از شهدای حادثه تروریستی آمریکا در کشورعراق)، به خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفتند.
مهندس هاشمی در این دیدار که محمد خزائی فرمانده حوزه کارگری ناحیه و جمعی از مسئولان ارشد شرکت نیز حضور داشتند با پدر، مادر و همسر شهید دیدار وگفت و گو کرد.مدیرعامل سایپاپرس با اشاره به اینکه شهید زمانی نیا افتخار خانواده، مردم شهرری و ایران اسلامی است گفت: بی شک خون این شهید و شهدای گرانقدر دیگر حادثه اخیر، درخت انقلاب را بارورتر و مستحکم تر می‌کند و موجب وحدت و انسجام بیشتر اقشار مختلف مردم خواهد شد.
شایان ذکر است که پدر شهید زمانی نیا نیز در این دیدار با بیان اینکه خدا را شاکریم که فرزندی از خانواده ما تقدیم انقلاب شد، گفت: اگرچه عمر وی کوتاه بود اما با برکات فراوانی همراه شد. او داوطلبانه درخواست حضور در محور مقاومت و دفاع از حرم و مقابله با تکفیری ها را کرده بود.
گفتنی است پاسدار شهید وحید زمانی‌نیا متولد سال ۱۳۷۱ از همراهان و محافظان حاج قاسم سلیمانی بود که روز ۱۳دی ۱۳۹۸ در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.