۰۴
آذر

حضور مهندس هاشمی در دیدار تولیدکنندگان برتر کشور با مقام معظم رهبری

سایپاپرس در بین صد شرکت برتر ایران

در دیدار شب گذشته حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی کشور مهندس سیداکبر هاشمی مدیرعامل شرکت سایپاپرس نیز حضور داشت.

به گزارش روزنگار سایپاپرس، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار با اشاره به اهمیت ثروت ملی و گسترش رفاه عمومی در نظام اسلامی و ضرورت امید نبستن به خارج از کشور تأکید کردند: کار و راهبرد اساسی «مصون سازی اقتصاد از آسیب تحریم ها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی» است و بنده پشت این قضیه ایستاده‌ام و از مسیر پیشرفت حقیقی کشور کاملاً دفاع می کنم.

حضرت آیت الله خامنه‌ای هدف اصلی از جلسه با تولیدکنندگان،کارآفرینان و فعالان اقتصادی را تکریم این عناصر اساسی در افکار عمومی خواندند و سخنان تولیدکنندگان در این دیدار را بسیار مهم، سنجیده و قابل توجه دانستند.

رهبر انقلاب تولیدکنندگان را فرماندهان، پیشروان، خط‌شکنان و صفوف مقدم عرصه حیاتی «تولید داخلی، رونق اقتصادی و گسترش رفاه عمومی» خواندند و خاطرنشان کردند: این میدان خطیر، میدان یک جنگ واقعی است.

براساس این گزارش، یکی از دلایل دعوت مهندس هاشمی به این مراسم حضور شرکت سایپاپرس در بین شرکت های برتر معرفی شده از سوی سازمان مدیریت صنعتی بوده است.

متن نامه ابوالفضل کیانی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره سازمان مدیریت صنعتی خطاب به مهندس هاشمی بدین شرح می‌باشد:

جناب آقای سیداکبر هاشمی

مدیرعامل محترم شرکت سایپاپرس

با سلام و احترام:

از آنجا که آن شرکت بر اساس رتبه‌بندی سالانه سازمان مدیریت صنعتی(۱۰۰-IMI ) یکی از شرکت‌های حاضر در فهرست شرکت‌های برتر ایران در یکی از سالهای ۹۷-۱۳۹۵ بوده است، طی دعوت نامه پیوست از سوی دفتر مقام معظم رهبری از جنابعالی برای حضور در برنامه دیدار مهم تولیدکنندگان برتر و مسئولان و مدیران عالی اقتصادی کشور با رهبر معظم انقلاب دعوت بعمل می‌آید.