۲۵
دی

برگزاری همایش خانواده موفق در سایپاپرس

به همت مدیریت حوزه مدیرعامل و ارتباطات سایپاپرس و همکاری سایر واحدهای این شرکت، همایش بزرگ خانواده موفق با حضور مهندس هاشمی مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران ارشد و کارکنان سایپاپرس در ضلع شرقی سالن پرس برگزار شد.

به گزارش روزنگار سایپاپرس، این همایش با هدف تبیین برنامه ها و فعالیتهای شرکت و همچنین موضوع تحکیم بنیان خانواده، ارائه راهکارهای علمی و کاربردی برای کاهش مسائل و مشکلات اجتماعی و افزایش کیفیت زندگی وکاری با محوریت پیشگیری از آسیب های
اجتماعی با سخنرانی مهندس هاشمی و دکتر سعید عزیزی مشاور و روانشناس خانواده برگزار شد.

براساس این گزارش، دکتر عزیزی در این همایش گفت: افسردگی و پرخاشگری دو بیماری رایج در عصر کنونی دربین زوجین می باشد.

وی تکیه کردن به خدا، ایجاد یک نظام خانوادگی مبتنی بر محبت و پذیرش، برنامه مشخص زندگی، داشتن ارتباط کلامی بیشتر اعضای خانواده، آموزش مقابله با بحران ها، احترام گذاشتن به یکدیگر، محبت کردن بدون چشم داشت، احترام به بزرگ‌ترها و تشویق کردن اعضای خانواده پس از هر پیروزی و موفقیتی را از مهمترین راهکارهای داشتن یک خانواده موفق برشمرد.

در بخش دیگری از این همایش مدیرعامل سایپاپرس در جمع کارکنان این شرکت بر لزوم حمایت از صنعت خودروی داخلی و مرتفع نمودن معضلات کنونی این صنعت تاکید کرد.

مهندس سید اکبر هاشمی ضمن تسلیت وقوع حوادث اخیر در کشور طی سخنانی اظهار داشت: کسانی که انتقاداتی نسبت به صنعت خودرو دارند باید با بررسی افت و خیزهای اقتصاد کشور قضاوت منصفانه ای نسبت به آن داشته باشند.

وی افزود: در دهه ۸۰ استراتژی و نگاه تولید خودرو در کشور به سمت مشارکت با شرکت های خودروساز مهمی مثل رنو بود و سایپاپرس در تولید محصول مشترک نقش بسیار پررنگی داشت که در همین جا لازم می دانم از تلاش و زحمات مدیران، مسئولان و کسانی که در گذشته در سایپاپرس تلاش نمودند و این شرکت را به چنین جایگاهی رسانده اند تقدیر و تشکر کنم.

مهندس هاشمی یادآور شد: با توجه به تحریم های ظالمانه گروه خودروسازی سایپا با پیگیریها و مدیریت جهادی آقای مهندس سلیمانی قصد دارد با تولید خودروی رهام با قوت بیش از پیش وارد بازار شود و یکی از باکیفیت ترین پلتفرم های طراحی شده در کشور را ارائه نماید.

مهندس هاشمی در ادامه به احداث خط پرس جدید تولیدی در شرکت اشاره کرد و گفت: با آغاز فعالیت این خط، شرکت سایپاپرس به جایگاه بی رقیب تولید کننده قطعات پرسی در کشور تبدیل خواهد شد.

وی در پایان اظهار داشت: با آغاز تولید انبوه خودروی رهام، آینده بسیار خوبی در انتظار گروه خودروسازی سایپا و شرکت سایپاپرس خواهد بود..