۲۶
بهمن

برگزاری مراسم تجلیل از بانوان شرکت به مناسبت روز زن با حضور مهندس هاشمی

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن مراسم تجلیل از بانوان شرکت سایپاپرس با حضور مهندس هاشمی مدیرعامل، مهندس خیراندیش عضو هیئت مدیره و جمعی از معاونان و مدیران ارشد شرکت در سالن کنفرانس ساختمان شهید بهشتی برگزار شد.
براساس این گزارش، در ابتدای مراسم مهندس هاشمی ضمن تبریک این روز فرخنده به همه مادران و زنان کشور بخصوص همکاران شاغل در شرکت اظهار داشت: همه مردان موفقیتها و بهروزی هایشان را در طول زندگی مدیون حمایتها و پشتیبانی های زنانی هستند که همیشه یار و یاورشان بوده و سهم بسزایی در زندگی شان داشته اند.
وی افزود: یکی از مهمترین صفات خداوند که در قرآن به آن اشاره شده، مهربانی و محبت است که می توان این صفت را در مادران عزیز به وضوح دید و امیدواریم همه ی بانوان جامعه ما نیز با الگو قرار دادن حضرت زهرا(س)، فاطمی وار زندگی کنند.
در بخش دیگری از این مراسم زهره موسوی به نمایندگی از بانوان، ضمن تقدیر از اقدامات مدیریت محترم عامل در توجه به بانوان و حضور در این مراسم، نظرات و مطالبات آنان را مطرح و به سمع و نظر مسئولان ارشد شرکت رساند.
همچنین در این مراسم برای اولین بار در شرکت، گروه موسیقی متشکل از همکاران واحد پشتیبانی فنی اقدام به نواختن موسیقی و مولودی به صورت زنده در وصف مقام مادر نمودند و در پایان با اهدای گل و هدایایی از بانوان شرکت تجلیل شد.
همچنین به همین منظور، مراسم جشنی در نمازخانه شرکت با حضور مدیرعامل، مدیران ارشد و جمع کثیری از کارکنان برگزار شد و طی آن حاج رضا مرتضوی و جواد مزینانی به مولودی خوانی پرداختند و در پایان از همکارانی که نام فرزندانشان فاطمه و زهرا بود با اهدای جوایزی تجلیل شد.