۲۳
دی

بازدید مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از شرکت سایپاپرس

محسن قاسم جهرودی ، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با حضور در شرکت سایپاپرس از قسمت‌های مختلف خطوط تولیدی بازدید و از نزدیک با کارگران دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که مهندس جهرودی را مهندس هنری کیا قائم مقام ارشد مدیرعامل گروه ، مهندس نجفیان مدیرعامل سازه گستر وجمعی از معاونان و مدیران سایپا همراهی می کردند ایشان ضمن بازدید از خطوط تولیدی بر مقوله کارمحوری و اعتماد به همه ارکان سازمان تاکید نمودند.

ایشان با حضور در خطوط مختلف تولید سایپاپرس، ضمن دیدار صمیمانه با کارگران، سرپرستان و مسئولان خطوط تولید و شنیدن سخنان آنان، فرایندهای جاری تولید را مورد بررسی قرار دادند.

فرآیند بلنکینگ گروه خودورسازی سایپا در سایپاپرس متمرکز می شود

مهندس جهرودی در این بازدید با تاکید بر توسعه اقدامات و فعالیتهای تولیدی سایپاپرس اظهار کرد : این شرکت به عنوان یکی از شرکتهای مهم و قطعه ساز گروه سایپا دارای توانمندی ها و پتانسیل های بسیار خوبی است و با هدایت مناسب می تواند خروجی مناسبتر و ارزش افزوده بیشتری ایجاد نماید تا تولیدات خوبی به شرکت های خودروساز گروه ارائه داده و همچنین به بازار قطعات پرسی خارج گروه دست یابد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در ادامه سخنان خود به توان تخصصی شرکت سایپاپرس در حوزه بلنکینگ اشاره کرد و گفت : با توجه به توانمندی های فنی و پتانسیل های موجود در این شرکت فرایند بلنکینگ در سطح گروه باید در سایپاپرس متمرکز شود. وی تصریح کرد : در این بازدید صمیمیت، شادابی و ارتباط بسیار خوب را در چهره تک تک همکاران شاغل در سایپاپرس احساس کردم و امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد شکوفایی و رشد هرچه بیشتر این مجموعه باشیم.

مهندس جهرودی در پایان افزود : گروه خودروسازی سایپا تصمیم به سرمایه گذاری جدید ندارد و استراتژی ما استفاده از پتانسیل های بخش خصوصی است و از حضور سرمایه گذاران در بخش های مختلف استقبال خواهیم کرد.

همچنین در این بازدید مهندس هاشمی، مدیرعامل سایپاپرس ضمن خوشامدگویی به مهندس جهرودی و هیئت همراه در سخنانی اظهار داشت : همه کارکنان سایپاپرس تمام تلاش و توان خود را در راستای اهداف کلان گروه خودروسازی سایپا به کار خواهند بست و امیدواریم در این زمینه بتوانیم گام های استواری برداریم.

در بخش دیگری از این بازدید نیز مهندس ابراهیم قلی پور ، عضو هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل سایپاپرس در گزارشی به تشریح اقدامات و فعالیت های این شرکت در حوزه های مختلف پرداخت.