۰۹
دی

بازدید امام جمعه باقرشهر از سایپاپرس

حجت الاسلام والمسلمین استیری، امام جمعه باقرشهر با حضور در شرکت سایپاپرس ضمن دیدار با مهندس هاشمی مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد این شرکت از خطوط مختلف تولیدی و پشتیبانی بازدید نمود.

به گزارش روزنگار سایپاپرس، حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی استیری، امام جمعه باقر شهر و هیئت همراه پس از دیدار با مهندس هاشمی، از سایت ها ، خطوط مختلف تولیدی و طرح های توسعه ای شرکت بازدید نمودند.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین استیری در حاشیه این بازدید با ابراز خرسندی از حضور در شرکت سایپاپرس اظهار داشت: شرکت سایپاپرس یکی از شرکت‌های مهم و تاثیرگذار در منطقه جنوب تهران و باقرشهر محسوب می‌شود و باید از شرکت‌هایی مثل سایپاپرس که دارای نیروهایی مستعد، خوب و مدیریتی با طرز تفکر بسیجی و جهادی است، حمایت همه جانبه شود تا بتوانند در توسعه و رونق اشتغال منطقه و کشور نقش آفرینی کنند.

وی افزود: دشمنان به دنبال ضربه‌زدن به اقتصاد کشور هستند و همگان باید هوشیار باشیم و بتوانیم روی پای خودمان بایستیم و تا آن جایی که ممکن است از صنعت خودروی داخلی حمایت کنیم.

این گزارش می‌افزاید، مهندس هاشمی نیز در این بازدید ضمن عرض خیرمقدم به امام جمعه باقرشهر و هیئت همراه در سخنانی اظهار داشت: صنعت خودرو جزء سه صنعت برتر کشور محسوب می شود.

ولی متاسفانه قضاوت‌های نادرست وغیرکارشناسی ضربات زیادی به این صنعت وارد کرده و انتظارات از این صنعت برای رقابت با سایر شرکت های خودروساز دنیا غیرمنصفانه و غیر واقع بینانه است.

مدیرعامل سایپاپرس در ادامه به پروژه های توسعه ای در این شرکت اشاره کرد و افزود : برای توسعه و رونق اشتغال در شرکت خطوط جدید تولیدی را نصب نموده ایم و در کنار این طرح ها طی سالهای اخیر توانسته ایم به موفقیت های مهمی در زمینه های مختلف همچون سودآوری، قرار گرفتن در ردیف شرکت های برتر ایران و کسب عناوین برتر در ممیزی‌ها و ارزیابی‌های مختلف گروه سایپا دست یابیم. شایان ذکر است در این بازدید سرگرد پاسدار حسن حیدری جانشین سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) باقرشهر و محمد خزایی فرمانده حوزه مقاومت کارگری شهید برونسی امام جمعه باقرشهر را همراهی می کردند.